You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Розклад роботи

Пн-Пт 9:00-18:00, Сб 9:00-16:00

Тел.

(050) 381-79-04

  • У кошику порожньо!

Про компанію

Компанія «АДС» – ЕКСПЕРТ у виробництві будь-якої складності фасадів до шаф-купе та перегородок. Ми є провідним виробником відкривних, складальних, підвісних систем для шаф-купе, фасадних та гардеробних систем. Цього результату «АДС» змогла досягнути за 5 років роботи. Але ми не збираємось на цьому зупинятись. Компанія активно розширюється, співробітники проходять навчання та освоюють сучасне обладнання. «АДС» крокує в ногу з часом: виробляє системи на сучасному обладнанні і по новим технологіям.

«АДС» займається поставками на український ринок якісної фурнітури та алюмінієвих профілів для систем. Ми встановлюємо партнерські відносини з провідними виробниками, щоб мати можливість задовольнити клієнтів і виробляти якісні системи для шаф-купе та гардеробних.

Основною продукцією компанії є алюмінієвий профіль, без якого не можливе створення систем для шаф-купе, гардеробних чи фасадних систем. Його якості приділяється особлива увага. Товщина стінок профілю не менше 1,1мм, тому він здатен витримувати великі навантаження. Декоративно-захисне покриття профілю не менше 12 мікрон, тож він прослугує довго, не буде іржавіти, збереже первинний вигляд, декоративні і функціональні властивості. Для виготовленні профілю використовується первинний алюміній марки АД31. Він відповідає нормам та стандартам ДСТУ.

В компанії «АДС» працює більше 100 кваліфікованих робітників. Серед них є робітники, що працюють над створенням систем, співробітники, які налагоджують партнерські відносини, менеджери, пакувальники та багато іншого персоналу. «АДС» цінує кожного. Всі злагоджено працюють, щоб клієнт отримав якісну продукцію і був задоволений замовленням.

Ми поставляємо продукцію «АДС» в усі регіони України. Перед транспортуванням продукція упаковується захисною стрейч плівкою. Клієнти можуть бути певні, що замовлення буде якнайкраще упаковане і дійде в цілості.

Замовити потрібні товари можна онлайн або завітавши до наших офісів, де можна ознайомитись з продукцією і познайомитись із співробітниками компанії. «АДС» має представництва в Чернігові, Черкасах, Білій Церкві, Житомирі, Вінниці та 3 шоу-рума у Києві. Шоу-руми являють собою сучасний простір, де можна ознайомитись з продукцією компанії. Завітавши до наших офісів, можна поспілкуватись з консультантами, роздивитись продукцію, ближче познайомитись з компанією. Запрошуємо вас до шоу-румів «АДС» і запевняємо, що цей візит не буде даремно потраченим часом. Ми наполегливо працюємо, щоб відкрити гуртово-роздрібні центри у інших містах України. Чекайте на добрі новини.

Компанія «АДС» із задоволенням вчиться новому, спілкується з конкурентами, партнерами та намагається стати ближче до клієнтів. Ми приймаємо участь майже у всіх заходах, які стосуються діяльності «АДС». Ми відвідуємо і приймаємо участь у різноманітних виставках та форумах, де можна ознайомитись з новинками компанії та популярною продукцією.

Мета «АДС» – задоволені клієнти. Для цього ми прикладаємо максимум зусиль. Компанія підтримує зворотній зв’язок з усіма замовниками. В разі виникнення побажань чи проблем завжди можна звернутись до нас. Ми вирішимо будь-які проблеми максимально швидко.

Щоб бути в курсі новин «АДС», частіше заходьте на сайт або підписуйтесь на сторінки у соціальних мережах. Так ви зможете дізнаватись актуальні новини про компанію та продукцію «АДС», будете в курсі маркетингових заходів, не пропустите розпродажі чи знижки для постійних клієнтів.