You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Розклад роботи

Пн-Пт 9:00-18:00, Сб 9:00-16:00

Тел.

(050) 381-79-04

  • У кошику порожньо!

Кріпильні набори для розсувних систем бувають двох видів – симетричні (для ручок А120, А06, А117 і Slim) і асиметричні (для ручок А119, A119-L і А07). 

Основний матеріал для виробництва роликів – це сталь (для основи) і нейлон або силікон (для коліс). Ролики зроблені з таких матеріалів, які витримують дуже значне навантаження, забезпечують плавність і безшумність ходу, і що найголовніше, довговічність. Всі комплектуючі до шафи виробляються на заводах і фабриках, мають відповідні сертифікати, що підтверджують їх повну профпридатність.

Нижній ролик складається з металевого корпусу, в якому розміщено пластикове колесу випуклої форми, посаджене на шарикопідшипник, і оснащене спеціальною пружиною для забезпечення плавності ходу і довговічності (антистрибковий механізм). Призначений для розміщення в пазі нижньої направляючої.

MAX навантаження – 80,0 кг

Верхній ролик двоколесний складається з металевої рами з вертикально орієнтованими осями на яких розміщено два колеса. Призначений для розміщення в верхньому направляючому профілі (ширина пазу направляючої – 37,5 мм). Буває трьох різновидів:

 

  • Кріпильний набір №1 (втулка) – колеса зі зміцненої пластмаси;
  • Кріпильний набір №2 (силікон) – колеса силіконові, механізм з підшипником. Забезпечують особливу безшумність і плавність ходу.

Згідно даних випробувань заводу-виробника, дані механізми розраховані на 100 000 циклів відкривання-закривання дверей, що складає до 25 років служби.

Застосовується у розсувних системах та розсувних системах на монорельсі.