You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Розклад роботи

Пн-Пт 9:00-18:00, Сб 9:00-16:00

Тел.

(050) 381-79-04

  • У кошику порожньо!

Фурнітура для рамкового профілю

Меблі повинні бути не тільки красивими, але й функціональними і міцними. Саме від якісної фурнітури залежить, як довго конструкція зможе виконувати свої функції. Якісні комплектуючі роблять меблі зручними у використанні та практичними. В цьому розділі ми пропонуємо вам придбати фурнітуру для рамкового профілю.

Обираючи фурнітуру для рамкового профілю, слід звернути увагу на такі моменти:

  • для чого вона призначена;
  • якість і міцність фурнітури;
  • технічний опис виробу.

В цьому розділі компанія «АДС» пропонує клієнтам замовити такі вироби:

  1. Куточки для рамкового профілю. Вони призначені для збірки фасадів. Збірка фасадів проводиться шляхом з'єднання рамкових профілів за допомогою сполучних куточків під кутом 45 градусів. Куточок з'єднувальний може бути широким та вузьким. Широкий куточок призначений для складання рамкових фасадів з широких алюмінієвих рамкових профілів. Вузький куточок призначений для складання рамкових фасадів з вузьких алюмінієвих рамкових профілів. В описі куточків ви можете ознайомитись, до яких профілів «АДС» підходить саме цей виріб. Куточок зігнутий щодо площини рівно на стільки, щоб забезпечити бездоганне стикування профілів в зібраному фасаді. Щоб фасад навіть зсередини виглядав бездоганно, рекомендуємо використовувати для з’єднання гвинти відповідного кольору.
  2. Ущільнювачі для рамкового профілю. Ущільнювач використовується для ущільнення і фіксації алюмінієвих рамкових фасадів. Ззовні фасадів він зовсім непомітний. Наповненням для профілю, ущільненого цим виробом, може бути скло чи акрил заданої товщини. В описі ущільнювачів ви можете ознайомитись з переліком рамкових профілів, для яких підходить конкретний ущільнювач.
  3. Петлі. За допомогою цієї фурнітури дверцята кріплять на короб меблів. Вони забезпечують цілісність конструкції і рухливість дверей. Саме завдяки петлям дверцята відкриваються і закриваються вільно, не хитаються, не провисають. Якщо врахувати, скільки разів за день відкриваються і закриваються меблеві дверцята (особливо якщо це двері кухонної шафи), то стає зрозуміло, що петлі повинні витримувати серйозні навантаження протягом тривалого часу. Використання неякісних матеріалів привело б до того, що їх довелося б часто міняти. Петлі для алюмінієвого профілю, які пропонує компанія «АДС», дуже міцні, витримують велику вагу. При виборі петель потрібно враховувати дизайн меблів. На сайті «АДС» клієнти можуть придбати зовнішні, внутрішні петлі та петлі під кут 45°. Зверніть увагу, що в описі виробу зазначено, до яких рамкових профілів підійде петля.

Фурнітура до рамкового профілю відповідає за зручність експлуатації фасадних систем і її якісну безперебійну роботу. Ми гарантуємо, що всі комплектуючі, які представлені на сайті «АДС», якісні і міцні. Ми співробітничаємо тільки з перевіреними заводами, які контролюють якість своїх виробів. Виробники, які постачають нам фурнітуру до рамкового профілю, ретельно перевіряють вироби на стійкість до навантажень та знос.

Якщо вам потрібно дізнатись додаткову інформацію про фурнітуру для рамкового профілю, зателефонуйте менеджерам «АДС» за телефонами на сайті. Також ви можете залишити онлайн-повідомлення. Ми обов’язково відповімо вам і надамо вичерпну інформацію щодо фурнітури, допоможемо підібрати вироби для вашої фасадної системи, розповімо про доставку чи допоможемо оформити замовлення. Ми раді новим клієнтам та з пошаною відносимось до тих, хто вже з нами співробітничає.