You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Розклад роботи

Пн-Пт 9:00-18:00, Сб 9:00-16:00

Тел.

(050) 381-79-04

  • У кошику порожньо!

РАМКОВИЙ ПРОФІЛЬ Р33 РАМКОВИЙ ПРОФІЛЬ Р33
..
$60
РАМКОВИЙ ПРОФІЛЬ Р34 РАМКОВИЙ ПРОФІЛЬ Р34
..
$6
..
$0
..
$0

Рамковий профіль

Основна сфера застосування рамкових профілів - це виготовлення рамкових фасадів для різних варіантів корпусних меблів. Рамковий профіль виконує такі завдання:

  1. Слугує каркасом для наповнення фасадів і виконує функцію опорно-з’єднувального елемента.
  2. Виконує декоративну функцію. Завдяки різноманіттю форм і кольорів він добре вписується в дизайн меблів і навіть може задавати стилістику виробу.
  3. Захищає виріб від механічних пошкоджень.
  4. Забезпечує довговічність конструкції. Якісний рамковий профіль здатен слугувати не одне десятиріччя, захищаючи наповнення від пошкоджень і впливу вологи.

Рамковий профіль дозволяє урізноманітнити стандартне меблеве оформлення, пропонуючи широкі можливості для втілення навіть найсміливіших творчих ідей. Крім того профіль виконує і ряд технічних функцій, зокрема спрощує монтаж фасадної частини і забезпечує формування рівних кутів і кромок.

Основним матеріалом виготовлення рамкових профілів є алюміній. Алюмінієвий профіль легкий,володіє необхідною пластичністю, міцний і надійний. Він може слугувати довше, ніж інші матеріали для профілів, стійкий до навантажень, пожежобезпечний, витримує високі температури. Його можна використовувати в приміщеннях з високою вологістю. Товщина алюмінієвого профілю при тих же експлуатаційних якостях може бути значно меншою.

Алюмінієвий рамковий профіль може бути не тільки срібним, але й інших кольорів. В більшості випадків це металеві кольори і відтінки: срібло, темна бронза, світла бронза, білий, венге глянець, чорний браш, браш світла бронза, браш нікель, хром.

Рамковий алюмінієвий профіль «АДС»відповідає всім європейським стандартам. Для виготовлення рамкового профілю застосовується сплав з первинного алюмінію марки АД31. Для захисту профілю від корозії алюміній піддається анодуванню. Товщина анодованої плівки готового виробу не менше 12 мікрон. Такий профіль має матове покриття. Також ми можемо запропонувати алюмінієвий профіль з катафорезним покриттям. В цьому разі профіль буде блискучим. Ще є варіант нанесення глянцевого покриття «декорал». Товщина рамкового профілю не менше 1,1 мм, що забезпечує його міцність та гарантує, що цей профіль витримає навантаження.

Також ми потурбувались про те, щоб сам профіль і його покриття не постраждали під час транспортування. Перед відправкою ми покриваємо профіль захисною плівкою, а якщо профіль зібраний разом з фасадом, то додатково пакуємо в 4 картонні куточки. Таке пакування дозволяє транспортувати профіль без пошкодження. Тому ми впевнені, що при транспортуванні рамковий профіль не постраждає і прибуде до клієнта у своєму первинному вигляді.

Якщо у вас є питання щодо рамкового профілю, будь ласка, зателефонуйте менеджерам «АДС» за телефонами на сайті або залиште онлайн-повідомлення. Ми обов’язково зв’яжемося з вами і дамо вичерпні відповіді на всі питання, проконсультуємо щодо підбору рамкового профілю та допоможемо оформити замовлення.