You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Розклад роботи

Пн-Пт 9:00-18:00, Сб 9:00-16:00

Тел.

(050) 381-79-04

  • У кошику порожньо!

Фурнітура для гардеробної системи

Функціональність і міцність гардеробної системи залежить не тільки від профілю, але й від фурнітури. Перевага комплектуючих нового покоління полягає в тому, що будь-який виробник або сам покупець може створити конструкцію відповідно до своїх потреб. Використовуючи фурнітуру представлену у цьому розділі, можна створити персональну гардеробну систему, яка буде враховувати всі побажання клієнта. Обираючи фурнітуру для гардеробної системи, уважно ознайомтесь з її призначенням і технічним описом товару.

В цьому розділі ми пропонуємо таку фурнітуру для гардеробної системи:

  1. З’єднувальні елементи. Вони з’єднують горизонтальну и вертикальну частини стійки, застосовуються для кріплення профілю варіанта «підлога-стіна».
  2. Заглушки. Використовуються, щоб маскувати зріз профілю. Накладаються на задні і передні краї полиці.
  3. Кронштейни для взуттєвої полиці. Щоб зібрати конструкцію взуттєвої полиці потрібно поєднати кронштейн з профілем, призначеним для взуттєвої полиці,та закріпити профіль за допомогою закладних гайок та гвинтів.
  4. Опори «підлога». Застосовуються, щоб закріпити профіль стійку і зафіксувати його у потрібному положенні. Використовується для обох варіантів кріплення профілю стійки, тобто і для варіанта «підлога-стеля», і для варіанта «підлога – стіна».
  5. Опори «стіна». Застосовуються, щоб закріпити профіль стійку до стіни. Тобто підходять лише для варіанта кріплення профілю «підлога-стіна».
  6. Полицетримачі. Застосовуються, щоб кріпити до профілю стійки профіль для полиці чи саму полицю. В тому разі, якщо полиця скляна, і її потрібно закріпити якомога обережніше, використовується пластикова пластина, яка розміщується під затискачем тримача.
  7. Тримачі штанги. Застосовуються, щоб тримати штангу. Тримачі кріпляться до профілю стійки закладними гайками і гвинтами.

Фурнітура для гардеробної системи доволі різноманітна, і саме від її якості залежить, як довго система зможе виконувати свої функції. Якісні комплектуючі гарантують, що гардеробна система буде практичною, довговічною, витримає навантаження одягу, взуття та аксесуарів. Зазначимо, що з фурнітурою «АДС» легко працювати.. Для встановлення фурнітури від майстра знадобиться мінімум підготовчих робіт. Монтаж/демонтаж виробів не вимагає багато зусиль, його легко здійснити, якщо слідувати інструкції.

Також треба згадати про те, що фурнітура для гардеробної системи більш помітна, ніж фурнітура для шаф. Тому комплектуючі повинні мати естетичний вигляд і гармоніювати з профілем для системи. «АДС» пропонує фурнітуру, яка є надійною, міцною, функціональною та малопомітною. А та фурнітура, що буде помітна для користувача гардеробної системи, виглядає сучасно і не порушить дизайнерського задуму для гардеробної системи.

Компанія «АДС» постачає виключно якісну фурнітуру для гардеробних систем. Ми співробітничаємо з заводами-виробниками фурнітури і стежимо за тим, щоб комплектуючі мали всі сертифікати та пройшли перевірки на якість, безпечність та строк служби. Кожен виріб ретельно перевіряється на стійкість до навантажень, знос та відповідність всім нормам та стандартам ДСТУ.

Якщо вам потрібно дізнатись більше про фурнітуру для гардеробних систем чи ви хочете задати питання щодо замовлення, доставки чи упакування, зателефонуйте за номерами телефонів на сайті чи залиште повідомлення онлайн. Менеджери «АДС» дадуть вичерпні відповіді на всі питання та допоможуть у вирішенні будь-якої проблеми. Якщо ви оберете для співробітництва компанію «АДС», ми гарантуємо, що виправдаємо ваші очікування.