You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Розклад роботи

Пн-Пт 9:00-18:00, Сб 9:00-16:00

Тел.

(050) 381-79-04

  • У кошику порожньо!

..
$0
..
$0
..
$0
..
$0

Профіль

Основа гардеробної системи – це профіль. Саме він відповідає за гнучкість проектування конструкції та надає можливість створити гардеробну систему по персональному проекту. Якщо образно висловитись, то профіль - це наче конструктор лего, з якого можна зібрати гардеробну систему своєї мрії.

Види профілю, який застосовується для створення гардеробних систем:

  • Штанга для одягу. Є невід'ємним елементом кожної гардеробної. Щоб в шафі постійно був порядок, а пошук необхідного одягу не був довгим, використовується штанга. На неї можна повісити вішалки з одягом, щоб акуратно розмістити його в гардеробній. Велика кількість речей - проблема, знайома кожній людині. Застосування плічок і вішалок в сукупності зі штангою для одягу полегшує організацію простору в гардеробі.

Застосування відразу двох або трьох штанг для одягу дозволяє розміщувати у гардеробній системі елементи на декількох рівнях. За допомогою двох штанг на першому рівні можна розмістити, наприклад, сукні, а на другому - сорочки. Дворівневе розташування економить простір. З таким підходом кількість полиць в шафі зведеться до мінімуму, а речі не доведеться постійно прасувати. Штанги для одягу кріпляться на різній висоті за допомогою тримача.

  • Профіль кріплення до стіни і профіль для полиці. За допомогою цих профілів, ви можете створити полицю для гардеробної системи в будь-якому бажаному місці. Вони є несучими елементами полиці ДСП. Для того щоб закріпити профіль, потрібен тримач полиці.
  • Профіль стійка. Саме цей елемент витримує основне навантаження гардеробної системи. Він є несучим елементом і може кріпитись двома варіантами:
  1. «Підлога – стеля». Стійка кріпиться до підлоги і до стелі. Але не до кожної стелі можна прикріпити профіль. Наприклад, якщо стеля натяжна, то в цьому випадку треба звернути увагу на профіль «підлога-стіна».
  2. «Підлога стіна».Профіль з кріпленням до стіни дозволяє створювати конструкції нижче висоти приміщення, так як не вимагає монтажу до стелі.
  • Профіль для взуттєвої полиці. За назвою зрозуміло, що цей профіль призначений для створення конструкцій, які будуть зберігати взуття у гардеробній системі. Для того щоб зібрати конструкцію, потрібен кронштейн для взуттєвої полиці.

Кожен з перелічених профілів грає важливу роль в створенні гардеробної системи. Всі профілі виготовлені з алюмінію. Він міцний, надійний, легкий, пожежобезпечний, тому є найкращим матеріалом для виготовлення профілю.

Компанія «АДС» пропонує клієнтам профіль для гардеробних систем тільки з високоякісного первинного алюмінію марки АД31. Для того щоб алюмінієвий профіль став ще надійнішим і не піддавався корозії, профіль проходить процес анодування. В процесі анодування алюміній отримує захисне декоративне покриття, товщиною не менше 12 мікрон. Тож ви можете бути певні, що профіль для гардеробних систем витримає заявлене навантаження, прослугує багато років і не буде іржавіти.

Якщо ви хочете проконсультувались щодо профілю для гардеробних систем або у вас є інші питання, будь ласка, зателефонуйте за телефонами на сайті. Також ви можете залишити онлайн-повідомлення. Менеджери «АДС» проконсультують вас по всім питанням і допоможуть в разі потреби вирішити будь-яку проблему. Сподіваємось, що наше співробітництво буде плідним і довгим.