You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Розклад роботи

Пн-Пт 9:00-18:00, Сб 9:00-16:00

Тел.

(050) 381-79-04

  • У кошику порожньо!

Кріпильні набори для розсувних систем бувають двох видів – симетричні (для ручок А120, А06, А117 і Slim) і асиметричні (для ручок А119, A119-L і А07).  Основний матеріал для виробництва роликів – це сталь (для основи) і нейлон або силікон (для коліс). Ролики зроблені з таких матеріалів, я..
Кріпильні набори для розсувних систем бувають двох видів – симетричні (для ручок А120, А06, А117 і Slim) і асиметричні (для ручок А119, A119-L і А07).  Основний матеріал для виробництва роликів – це сталь (для основи) і нейлон або силікон (для коліс). Ролики зроблені з таких матеріалів, я..
$7
РУЧКА ДЛЯ SLIM СИСТЕМИ
..
$20
..
$80
..
$0
..
$0
..
$0

Фурнітура для шаф-купе

Фурнітура забезпечує справну роботу шафи-купе. Саме від механізмів залежить безшумна робота дверей, скільки зусиль треба буде прикласти, щоб їх відкрити. Фурнітура відповідає за функціональність шафи, забезпечує комфортне користування системою.

Сучасна фурнітура має бути не лише функціональною, але й мати естетичний вигляд. Механізми мають бути малопомітними і гармонічно вписуватись в загальний дизайн шафи-купе, не порушуючи задуму дизайнера. Тому сучасна фурнітура має не тільки виконувати свої початкові функції, але й бути малопомітною в готовому виробі. Дизайн фурнітури для шаф-купе ставить перед собою завдання розробити естетичні, малопомітні, надійні механізми і деталі, завдяки яким шафа-купе буде безперебійно виконувати свої функції, прикрашуючи простір кімнати, в якій вона встановлена.

Фурнітура, яку ви знайдете в цьому розділі:

  • Дотяг (верхній, нижній). Застосовується для уповільнення руху розсувних дверей в шафах-купе. Рух сповільнюється перш ніж двері доторкнуться до стіни. Також дотяг відповідає за фіксацію положення дверей. Завдяки дотягу двері плавно підходять до стіни, залишаються в фіксованому положенні і не відкриваються без потреби.
  • Нижній ролик для верхнього підвісу.
  • Кріпильні-пластини.
  • Замки для дверей шаф-купе.
  • Ролики. Забезпечують рух дверей. Основа роликів «АДС» виробляється зі сталі, а колеса виготовлені з силікону або нейлону. Ця комбінація матеріалів дозволяє роликам витримувати значні навантаження. Вони мають довгий термін служби, забезпечуючи безшумність і плавність ходу дверей шафи-купе. Згідно даних випробувань ролики здатні послугувати 25 років і витримати 100 тисяч відкривань-закривань дверей шафи.
  • Комплекти для складальної системи.
  • Комплекти для підвісної системи.
  • Набори для кріплення.

Асортимент фурнітури для шаф-купе постійно розширюється, з'являються нові механізми. Але перед покупцем завжди стоїть проблема вибору. Не вся фурнітура для шаф-купе в Україні є якісною. На ринку багато другосортної продукції, неякісної фурнітури з країн Азії. Тому важливо купувати фурнітуру у перевірених постачальників, які контролюють якість виробів і яким ви можете довіряти.Якість фурнітури «АДС» підтверджена сертифікатами. Кожен виріб пройшов заводське випробування, яке визначило його надійність і строк служби. Всі складові для систем шаф-купе служать довго і справно. Вони зроблені з міцних матеріалів.

З фурнітурою «АДС» легко працювати. Її монтаж і демонтаж не вимагають великих зусиль. Для встановлення фурнітури від майстра знадобиться мінімум підготовчих робіт. З нашими комплектуючими дверне полотно не буде «ходити» з боку в бік, западати. Воно буде надійно зафіксоване. А шафа-купе прослужить безвідмовно протягом довгого часу.

Залишились питання щодо фурнітури для шаф-купе? Зателефонуйте менеджерам «АДС» за номерами телефонів на сайті або залиште повідомлення, використавши онлайн-форму. Менеджери проконсультують вас щодо фурнітури, допоможуть підібрати комплектуючі для вашої системи та дадуть відповіді на всі питання , які вас цікавлять.